Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil17:59
Zimna18:01
Lessowa18:02
Kaczeńce18:04
Sucharskiego18:06
Lenartowicza18:07
Przeróbka18:08
Głęboka18:10
Brama Żuławska18:12
Akademia Muzyczna18:14
Chmielna18:15
Żabi Kruk18:16
Okopowa18:18
Brama Wyżynna
 
18:20
0 min.
 
Dworzec Główny18:222 min.
 
Brama Oliwska18:255 min.
 
Chodowieckiego18:266 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:277 min.
 
Traugutta18:299 min.
 
Opera Bałtycka18:3111 min.
 
Politechnika18:3212 min.
 
Miszewskiego18:3414 min.
 
Jaśkowa Dolina18:3616 min.
 
Klonowa18:3717 min.
 
Galeria Bałtycka18:3919 min.
 
Wojska Polskiego18:4121 min.
 
Zamenhofa18:4222 min.
 
Zajezdnia18:4323 min.
 
Strzyża PKM18:4424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy