Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil18:19
Zimna18:21
Lessowa18:22
Kaczeńce18:24
Sucharskiego18:26
Lenartowicza18:27
Przeróbka18:28
Głęboka18:30
Brama Żuławska18:32
Akademia Muzyczna18:34
Chmielna18:35
Żabi Kruk18:36
Okopowa18:38
Brama Wyżynna
 
18:40
0 min.
 
Dworzec Główny18:422 min.
 
Brama Oliwska18:455 min.
 
Chodowieckiego18:466 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:477 min.
 
Traugutta18:499 min.
 
Opera Bałtycka18:5111 min.
 
Politechnika18:5212 min.
 
Miszewskiego18:5414 min.
 
Jaśkowa Dolina18:5616 min.
 
Klonowa18:5717 min.
 
Galeria Bałtycka18:5919 min.
 
Wojska Polskiego19:0121 min.
 
Zamenhofa19:0222 min.
 
Zajezdnia19:0323 min.
 
Strzyża PKM19:0424 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy