Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil18:51
Zimna18:53
Lessowa18:54
Kaczeńce18:56
Sucharskiego18:58
Lenartowicza18:59
Przeróbka19:00
Głęboka19:02
Brama Żuławska19:04
Akademia Muzyczna19:06
Chmielna19:07
Żabi Kruk19:08
Okopowa19:10
Brama Wyżynna
 
19:12
0 min.
 
Dworzec Główny19:142 min.
 
Brama Oliwska19:175 min.
 
Chodowieckiego19:186 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:197 min.
 
Traugutta19:219 min.
 
Opera Bałtycka19:2311 min.
 
Politechnika19:2412 min.
 
Miszewskiego19:2614 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2816 min.
 
Klonowa19:2917 min.
 
Galeria Bałtycka19:3119 min.
 
Wojska Polskiego19:3321 min.
 
Zamenhofa19:3422 min.
 
Zajezdnia19:3523 min.
 
Strzyża PKM19:3624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy