Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil10:51
Zimna10:53
Lessowa10:54
Kaczeńce10:56
Sucharskiego10:58
Lenartowicza10:59
Przeróbka11:00
Głęboka11:02
Brama Żuławska11:04
Akademia Muzyczna11:06
Chmielna11:07
Żabi Kruk11:08
Okopowa11:10
Brama Wyżynna
 
11:12
0 min.
 
Dworzec Główny11:142 min.
 
Brama Oliwska11:175 min.
 
Chodowieckiego11:186 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:197 min.
 
Traugutta11:219 min.
 
Opera Bałtycka11:2311 min.
 
Politechnika11:2412 min.
 
Miszewskiego11:2614 min.
 
Jaśkowa Dolina11:2816 min.
 
Klonowa11:2917 min.
 
Galeria Bałtycka11:3119 min.
 
Wojska Polskiego11:3321 min.
 
Zamenhofa11:3422 min.
 
Zajezdnia11:3523 min.
 
Strzyża PKM11:3624 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy