Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil16:31
Zimna16:33
Lessowa16:34
Kaczeńce16:36
Sucharskiego16:38
Lenartowicza16:39
Przeróbka16:40
Głęboka16:42
Brama Żuławska16:44
Akademia Muzyczna16:46
Chmielna16:47
Żabi Kruk16:48
Okopowa16:50
Brama Wyżynna16:52
Dworzec Główny
 
16:54
0 min.
 
Brama Oliwska16:573 min.
 
Chodowieckiego16:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:595 min.
 
Traugutta17:017 min.
 
Opera Bałtycka17:039 min.
 
Politechnika17:0410 min.
 
Miszewskiego17:0612 min.
 
Jaśkowa Dolina17:0814 min.
 
Klonowa17:0915 min.
 
Galeria Bałtycka17:1117 min.
 
Wojska Polskiego17:1319 min.
 
Zamenhofa17:1420 min.
 
Zajezdnia17:1521 min.
 
Strzyża PKM17:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy