Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil18:11
Zimna18:13
Lessowa18:14
Kaczeńce18:16
Sucharskiego18:18
Lenartowicza18:19
Przeróbka18:20
Głęboka18:22
Brama Żuławska18:24
Akademia Muzyczna18:26
Chmielna18:27
Żabi Kruk18:28
Okopowa18:30
Brama Wyżynna18:32
Dworzec Główny
 
18:34
0 min.
 
Brama Oliwska18:373 min.
 
Chodowieckiego18:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:395 min.
 
Traugutta18:417 min.
 
Opera Bałtycka18:439 min.
 
Politechnika18:4410 min.
 
Miszewskiego18:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina18:4814 min.
 
Klonowa18:4915 min.
 
Galeria Bałtycka18:5117 min.
 
Wojska Polskiego18:5319 min.
 
Zamenhofa18:5420 min.
 
Zajezdnia18:5521 min.
 
Strzyża PKM18:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy