Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil18:31
Zimna18:33
Lessowa18:34
Kaczeńce18:36
Sucharskiego18:38
Lenartowicza18:39
Przeróbka18:40
Głęboka18:42
Brama Żuławska18:44
Akademia Muzyczna18:46
Chmielna18:47
Żabi Kruk18:48
Okopowa18:50
Brama Wyżynna18:52
Dworzec Główny
 
18:54
0 min.
 
Brama Oliwska18:573 min.
 
Chodowieckiego18:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:595 min.
 
Traugutta19:017 min.
 
Opera Bałtycka19:039 min.
 
Politechnika19:0410 min.
 
Miszewskiego19:0612 min.
 
Jaśkowa Dolina19:0814 min.
 
Klonowa19:0915 min.
 
Galeria Bałtycka19:1117 min.
 
Wojska Polskiego19:1319 min.
 
Zamenhofa19:1420 min.
 
Zajezdnia19:1521 min.
 
Strzyża PKM19:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy