Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil19:11
Zimna19:13
Lessowa19:14
Kaczeńce19:16
Sucharskiego19:18
Lenartowicza19:19
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna19:32
Dworzec Główny
 
19:34
0 min.
 
Brama Oliwska19:373 min.
 
Chodowieckiego19:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:395 min.
 
Traugutta19:417 min.
 
Opera Bałtycka19:439 min.
 
Politechnika19:4410 min.
 
Miszewskiego19:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina19:4814 min.
 
Klonowa19:4915 min.
 
Galeria Bałtycka19:5117 min.
 
Wojska Polskiego19:5319 min.
 
Zamenhofa19:5420 min.
 
Zajezdnia19:5521 min.
 
Strzyża PKM19:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy