Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil11:11
Zimna11:13
Lessowa11:14
Kaczeńce11:16
Sucharskiego11:18
Lenartowicza11:19
Przeróbka11:20
Głęboka11:22
Brama Żuławska11:24
Akademia Muzyczna11:26
Chmielna11:27
Żabi Kruk11:28
Okopowa11:30
Brama Wyżynna11:32
Dworzec Główny
 
11:34
0 min.
 
Brama Oliwska11:373 min.
 
Chodowieckiego11:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:395 min.
 
Traugutta11:417 min.
 
Opera Bałtycka11:439 min.
 
Politechnika11:4410 min.
 
Miszewskiego11:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina11:4814 min.
 
Klonowa11:4915 min.
 
Galeria Bałtycka11:5117 min.
 
Wojska Polskiego11:5319 min.
 
Zamenhofa11:5420 min.
 
Zajezdnia11:5521 min.
 
Strzyża PKM11:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy