Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil11:56
Zimna11:58
Lessowa11:59
Kaczeńce12:01
Sucharskiego12:03
Lenartowicza12:04
Przeróbka12:05
Głęboka12:07
Brama Żuławska12:09
Akademia Muzyczna12:11
Chmielna12:12
Żabi Kruk12:13
Okopowa12:15
Brama Wyżynna12:17
Dworzec Główny
 
12:19
0 min.
 
Brama Oliwska12:223 min.
 
Chodowieckiego12:234 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:245 min.
 
Traugutta12:267 min.
 
Opera Bałtycka12:289 min.
 
Politechnika12:2910 min.
 
Miszewskiego12:3112 min.
 
Jaśkowa Dolina12:3314 min.
 
Klonowa12:3415 min.
 
Galeria Bałtycka12:3617 min.
 
Wojska Polskiego12:3819 min.
 
Zamenhofa12:3920 min.
 
Zajezdnia12:4021 min.
 
Strzyża PKM12:4122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy