Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil13:31
Zimna13:33
Lessowa13:34
Kaczeńce13:36
Sucharskiego13:38
Lenartowicza13:39
Przeróbka13:40
Głęboka13:42
Brama Żuławska13:44
Akademia Muzyczna13:46
Chmielna13:47
Żabi Kruk13:48
Okopowa13:50
Brama Wyżynna13:52
Dworzec Główny
 
13:54
0 min.
 
Brama Oliwska13:573 min.
 
Chodowieckiego13:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:595 min.
 
Traugutta14:017 min.
 
Opera Bałtycka14:039 min.
 
Politechnika14:0410 min.
 
Miszewskiego14:0612 min.
 
Jaśkowa Dolina14:0814 min.
 
Klonowa14:0915 min.
 
Galeria Bałtycka14:1117 min.
 
Wojska Polskiego14:1319 min.
 
Zamenhofa14:1420 min.
 
Zajezdnia14:1521 min.
 
Strzyża PKM14:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy