Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil21:11
Zimna21:13
Lessowa21:14
Kaczeńce21:16
Sucharskiego21:18
Lenartowicza21:19
Przeróbka21:20
Głęboka21:22
Brama Żuławska21:24
Akademia Muzyczna21:26
Chmielna21:27
Żabi Kruk21:28
Okopowa21:30
Brama Wyżynna21:32
Dworzec Główny
 
21:34
0 min.
 
Brama Oliwska21:373 min.
 
Chodowieckiego21:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:395 min.
 
Traugutta21:417 min.
 
Opera Bałtycka21:439 min.
 
Politechnika21:4410 min.
 
Miszewskiego21:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina21:4814 min.
 
Klonowa21:4915 min.
 
Galeria Bałtycka21:5117 min.
 
Wojska Polskiego21:5319 min.
 
Zamenhofa21:5420 min.
 
Zajezdnia21:5521 min.
 
Strzyża PKM21:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy