Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil09:31
Zimna09:33
Lessowa09:34
Kaczeńce09:36
Sucharskiego09:38
Lenartowicza09:39
Przeróbka09:40
Głęboka09:42
Brama Żuławska09:44
Akademia Muzyczna09:46
Chmielna09:47
Żabi Kruk09:48
Okopowa09:50
Brama Wyżynna09:52
Dworzec Główny
 
09:54
0 min.
 
Brama Oliwska09:573 min.
 
Chodowieckiego09:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:595 min.
 
Traugutta10:017 min.
 
Opera Bałtycka10:039 min.
 
Politechnika10:0410 min.
 
Miszewskiego10:0612 min.
 
Jaśkowa Dolina10:0814 min.
 
Klonowa10:0915 min.
 
Galeria Bałtycka10:1117 min.
 
Wojska Polskiego10:1319 min.
 
Zamenhofa10:1420 min.
 
Zajezdnia10:1521 min.
 
Strzyża PKM10:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy