Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil09:51
Zimna09:53
Lessowa09:54
Kaczeńce09:56
Sucharskiego09:58
Lenartowicza09:59
Przeróbka10:00
Głęboka10:02
Brama Żuławska10:04
Akademia Muzyczna10:06
Chmielna10:07
Żabi Kruk10:08
Okopowa10:10
Brama Wyżynna10:12
Dworzec Główny
 
10:14
0 min.
 
Brama Oliwska10:173 min.
 
Chodowieckiego10:184 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:195 min.
 
Traugutta10:217 min.
 
Opera Bałtycka10:239 min.
 
Politechnika10:2410 min.
 
Miszewskiego10:2612 min.
 
Jaśkowa Dolina10:2814 min.
 
Klonowa10:2915 min.
 
Galeria Bałtycka10:3117 min.
 
Wojska Polskiego10:3319 min.
 
Zamenhofa10:3420 min.
 
Zajezdnia10:3521 min.
 
Strzyża PKM10:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy