Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil11:31
Zimna11:33
Lessowa11:34
Kaczeńce11:36
Sucharskiego11:38
Lenartowicza11:39
Przeróbka11:40
Głęboka11:42
Brama Żuławska11:44
Akademia Muzyczna11:46
Chmielna11:47
Żabi Kruk11:48
Okopowa11:50
Brama Wyżynna11:52
Dworzec Główny
 
11:54
0 min.
 
Brama Oliwska11:573 min.
 
Chodowieckiego11:584 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:595 min.
 
Traugutta12:017 min.
 
Opera Bałtycka12:039 min.
 
Politechnika12:0410 min.
 
Miszewskiego12:0612 min.
 
Jaśkowa Dolina12:0814 min.
 
Klonowa12:0915 min.
 
Galeria Bałtycka12:1117 min.
 
Wojska Polskiego12:1319 min.
 
Zamenhofa12:1420 min.
 
Zajezdnia12:1521 min.
 
Strzyża PKM12:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy