Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil17:19
Zimna17:21
Lessowa17:22
Kaczeńce17:24
Sucharskiego17:26
Lenartowicza17:27
Przeróbka17:28
Głęboka17:30
Brama Żuławska17:32
Akademia Muzyczna17:34
Chmielna17:35
Żabi Kruk17:36
Okopowa17:38
Brama Wyżynna17:40
Dworzec Główny
 
17:42
0 min.
 
Brama Oliwska17:453 min.
 
Chodowieckiego17:464 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:475 min.
 
Traugutta17:497 min.
 
Opera Bałtycka17:519 min.
 
Politechnika17:5210 min.
 
Miszewskiego17:5412 min.
 
Jaśkowa Dolina17:5614 min.
 
Klonowa17:5715 min.
 
Galeria Bałtycka17:5917 min.
 
Wojska Polskiego18:0119 min.
 
Zamenhofa18:0220 min.
 
Zajezdnia18:0321 min.
 
Strzyża PKM18:0422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy