Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:51
Zimna18:53
Lessowa18:54
Kaczeńce18:56
Sucharskiego18:58
Lenartowicza18:59
Przeróbka19:00
Głęboka19:02
Brama Żuławska19:04
Akademia Muzyczna19:06
Chmielna19:07
Żabi Kruk19:08
Okopowa19:10
Brama Wyżynna19:12
Dworzec Główny
 
19:14
0 min.
 
Brama Oliwska19:173 min.
 
Chodowieckiego19:184 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:195 min.
 
Traugutta19:217 min.
 
Opera Bałtycka19:239 min.
 
Politechnika19:2410 min.
 
Miszewskiego19:2612 min.
 
Jaśkowa Dolina19:2814 min.
 
Klonowa19:2915 min.
 
Galeria Bałtycka19:3117 min.
 
Wojska Polskiego19:3319 min.
 
Zamenhofa19:3420 min.
 
Zajezdnia19:3521 min.
 
Strzyża PKM19:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy