Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil22:11
Zimna22:13
Lessowa22:14
Kaczeńce22:16
Sucharskiego22:18
Lenartowicza22:19
Przeróbka22:20
Głęboka22:22
Brama Żuławska22:24
Akademia Muzyczna22:26
Chmielna22:27
Żabi Kruk22:28
Okopowa22:30
Brama Wyżynna22:32
Dworzec Główny
 
22:34
0 min.
 
Brama Oliwska22:373 min.
 
Chodowieckiego22:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:395 min.
 
Traugutta22:417 min.
 
Opera Bałtycka22:439 min.
 
Politechnika22:4410 min.
 
Miszewskiego22:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina22:4814 min.
 
Klonowa22:4915 min.
 
Galeria Bałtycka22:5117 min.
 
Wojska Polskiego22:5319 min.
 
Zamenhofa22:5420 min.
 
Zajezdnia22:5521 min.
 
Strzyża PKM22:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy