Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil05:11
Zimna05:13
Lessowa05:14
Kaczeńce05:16
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna05:32
Dworzec Główny
 
05:34
0 min.
 
Brama Oliwska05:373 min.
 
Chodowieckiego05:384 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:395 min.
 
Traugutta05:417 min.
 
Opera Bałtycka05:439 min.
 
Politechnika05:4410 min.
 
Miszewskiego05:4612 min.
 
Jaśkowa Dolina05:4814 min.
 
Klonowa05:4915 min.
 
Galeria Bałtycka05:5117 min.
 
Wojska Polskiego05:5319 min.
 
Zamenhofa05:5420 min.
 
Zajezdnia05:5521 min.
 
Strzyża PKM05:5622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy