Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil15:51
Zimna15:53
Lessowa15:54
Kaczeńce15:56
Sucharskiego15:58
Lenartowicza15:59
Przeróbka16:00
Głęboka16:02
Brama Żuławska16:04
Akademia Muzyczna16:06
Chmielna16:07
Żabi Kruk16:08
Okopowa16:10
Brama Wyżynna16:12
Dworzec Główny16:14
Brama Oliwska16:17
Chodowieckiego16:18
Uniwersytet Medyczny16:19
Traugutta
 
16:21
0 min.
 
Opera Bałtycka16:232 min.
 
Politechnika16:243 min.
 
Miszewskiego16:265 min.
 
Jaśkowa Dolina16:287 min.
 
Klonowa16:298 min.
 
Galeria Bałtycka16:3110 min.
 
Wojska Polskiego16:3312 min.
 
Zamenhofa16:3413 min.
 
Zajezdnia16:3514 min.
 
Strzyża PKM16:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy