Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil07:08
Zimna07:10
Lessowa07:11
Kaczeńce07:13
Sucharskiego07:15
Lenartowicza07:16
Przeróbka07:17
Głęboka07:19
Brama Żuławska07:21
Akademia Muzyczna07:23
Chmielna07:24
Żabi Kruk07:25
Okopowa07:27
Brama Wyżynna07:29
Dworzec Główny07:31
Brama Oliwska07:34
Chodowieckiego07:35
Uniwersytet Medyczny07:36
Traugutta
 
07:38
0 min.
 
Opera Bałtycka07:402 min.
 
Politechnika07:413 min.
 
Miszewskiego07:435 min.
 
Jaśkowa Dolina07:457 min.
 
Klonowa07:468 min.
 
Galeria Bałtycka07:4810 min.
 
Wojska Polskiego07:5012 min.
 
Zamenhofa07:5113 min.
 
Zajezdnia07:5214 min.
 
Strzyża PKM07:5315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy