Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil16:51
Zimna16:53
Lessowa16:54
Kaczeńce16:56
Sucharskiego16:58
Lenartowicza16:59
Przeróbka17:00
Głęboka17:02
Brama Żuławska17:04
Akademia Muzyczna17:06
Chmielna17:07
Żabi Kruk17:08
Okopowa17:10
Brama Wyżynna17:12
Dworzec Główny17:14
Brama Oliwska17:17
Chodowieckiego17:18
Uniwersytet Medyczny17:19
Traugutta
 
17:21
0 min.
 
Opera Bałtycka17:232 min.
 
Politechnika17:243 min.
 
Miszewskiego17:265 min.
 
Jaśkowa Dolina17:287 min.
 
Klonowa17:298 min.
 
Galeria Bałtycka17:3110 min.
 
Wojska Polskiego17:3312 min.
 
Zamenhofa17:3413 min.
 
Zajezdnia17:3514 min.
 
Strzyża PKM17:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy