Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil17:51
Zimna17:53
Lessowa17:54
Kaczeńce17:56
Sucharskiego17:58
Lenartowicza17:59
Przeróbka18:00
Głęboka18:02
Brama Żuławska18:04
Akademia Muzyczna18:06
Chmielna18:07
Żabi Kruk18:08
Okopowa18:10
Brama Wyżynna18:12
Dworzec Główny18:14
Brama Oliwska18:17
Chodowieckiego18:18
Uniwersytet Medyczny18:19
Traugutta
 
18:21
0 min.
 
Opera Bałtycka18:232 min.
 
Politechnika18:243 min.
 
Miszewskiego18:265 min.
 
Jaśkowa Dolina18:287 min.
 
Klonowa18:298 min.
 
Galeria Bałtycka18:3110 min.
 
Wojska Polskiego18:3312 min.
 
Zamenhofa18:3413 min.
 
Zajezdnia18:3514 min.
 
Strzyża PKM18:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy