Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil13:31
Zimna13:33
Lessowa13:34
Kaczeńce13:36
Sucharskiego13:38
Lenartowicza13:39
Przeróbka13:40
Głęboka13:42
Brama Żuławska13:44
Akademia Muzyczna13:46
Chmielna13:47
Żabi Kruk13:48
Okopowa13:50
Brama Wyżynna13:52
Dworzec Główny13:54
Brama Oliwska13:57
Chodowieckiego13:58
Uniwersytet Medyczny13:59
Traugutta
 
14:01
0 min.
 
Opera Bałtycka14:032 min.
 
Politechnika14:043 min.
 
Miszewskiego14:065 min.
 
Jaśkowa Dolina14:087 min.
 
Klonowa14:098 min.
 
Galeria Bałtycka14:1110 min.
 
Wojska Polskiego14:1312 min.
 
Zamenhofa14:1413 min.
 
Zajezdnia14:1514 min.
 
Strzyża PKM14:1615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy