Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil18:11
Zimna18:13
Lessowa18:14
Kaczeńce18:16
Sucharskiego18:18
Lenartowicza18:19
Przeróbka18:20
Głęboka18:22
Brama Żuławska18:24
Akademia Muzyczna18:26
Chmielna18:27
Żabi Kruk18:28
Okopowa18:30
Brama Wyżynna18:32
Dworzec Główny18:34
Brama Oliwska18:37
Chodowieckiego18:38
Uniwersytet Medyczny18:39
Traugutta
 
18:41
0 min.
 
Opera Bałtycka18:432 min.
 
Politechnika18:443 min.
 
Miszewskiego18:465 min.
 
Jaśkowa Dolina18:487 min.
 
Klonowa18:498 min.
 
Galeria Bałtycka18:5110 min.
 
Wojska Polskiego18:5312 min.
 
Zamenhofa18:5413 min.
 
Zajezdnia18:5514 min.
 
Strzyża PKM18:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy