Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil20:11
Zimna20:13
Lessowa20:14
Kaczeńce20:16
Sucharskiego20:18
Lenartowicza20:19
Przeróbka20:20
Głęboka20:22
Brama Żuławska20:24
Akademia Muzyczna20:26
Chmielna20:27
Żabi Kruk20:28
Okopowa20:30
Brama Wyżynna20:32
Dworzec Główny20:34
Brama Oliwska20:37
Chodowieckiego20:38
Uniwersytet Medyczny20:39
Traugutta
 
20:41
0 min.
 
Opera Bałtycka20:432 min.
 
Politechnika20:443 min.
 
Miszewskiego20:465 min.
 
Jaśkowa Dolina20:487 min.
 
Klonowa20:498 min.
 
Galeria Bałtycka20:5110 min.
 
Wojska Polskiego20:5312 min.
 
Zamenhofa20:5413 min.
 
Zajezdnia20:5514 min.
 
Strzyża PKM20:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy