Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil21:11
Zimna21:13
Lessowa21:14
Kaczeńce21:16
Sucharskiego21:18
Lenartowicza21:19
Przeróbka21:20
Głęboka21:22
Brama Żuławska21:24
Akademia Muzyczna21:26
Chmielna21:27
Żabi Kruk21:28
Okopowa21:30
Brama Wyżynna21:32
Dworzec Główny21:34
Brama Oliwska21:37
Chodowieckiego21:38
Uniwersytet Medyczny21:39
Traugutta
 
21:41
0 min.
 
Opera Bałtycka21:432 min.
 
Politechnika21:443 min.
 
Miszewskiego21:465 min.
 
Jaśkowa Dolina21:487 min.
 
Klonowa21:498 min.
 
Galeria Bałtycka21:5110 min.
 
Wojska Polskiego21:5312 min.
 
Zamenhofa21:5413 min.
 
Zajezdnia21:5514 min.
 
Strzyża PKM21:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy