Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil09:51
Zimna09:53
Lessowa09:54
Kaczeńce09:56
Sucharskiego09:58
Lenartowicza09:59
Przeróbka10:00
Głęboka10:02
Brama Żuławska10:04
Akademia Muzyczna10:06
Chmielna10:07
Żabi Kruk10:08
Okopowa10:10
Brama Wyżynna10:12
Dworzec Główny10:14
Brama Oliwska10:17
Chodowieckiego10:18
Uniwersytet Medyczny10:19
Traugutta
 
10:21
0 min.
 
Opera Bałtycka10:232 min.
 
Politechnika10:243 min.
 
Miszewskiego10:265 min.
 
Jaśkowa Dolina10:287 min.
 
Klonowa10:298 min.
 
Galeria Bałtycka10:3110 min.
 
Wojska Polskiego10:3312 min.
 
Zamenhofa10:3413 min.
 
Zajezdnia10:3514 min.
 
Strzyża PKM10:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy