Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil16:28
Zimna16:30
Lessowa16:31
Kaczeńce16:33
Sucharskiego16:35
Lenartowicza16:36
Przeróbka16:37
Głęboka16:39
Brama Żuławska16:41
Akademia Muzyczna16:43
Chmielna16:44
Żabi Kruk16:45
Okopowa16:47
Brama Wyżynna16:49
Dworzec Główny16:51
Brama Oliwska16:54
Chodowieckiego16:55
Uniwersytet Medyczny16:56
Traugutta
 
16:58
0 min.
 
Opera Bałtycka17:002 min.
 
Politechnika17:013 min.
 
Miszewskiego17:035 min.
 
Jaśkowa Dolina17:057 min.
 
Klonowa17:068 min.
 
Galeria Bałtycka17:0810 min.
 
Wojska Polskiego17:1012 min.
 
Zamenhofa17:1113 min.
 
Zajezdnia17:1214 min.
 
Strzyża PKM17:1315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy