Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil16:58
Zimna17:00
Lessowa17:01
Kaczeńce17:03
Sucharskiego17:05
Lenartowicza17:06
Przeróbka17:07
Głęboka17:09
Brama Żuławska17:11
Akademia Muzyczna17:13
Chmielna17:14
Żabi Kruk17:15
Okopowa17:17
Brama Wyżynna17:19
Dworzec Główny17:21
Brama Oliwska17:24
Chodowieckiego17:25
Uniwersytet Medyczny17:26
Traugutta
 
17:28
0 min.
 
Opera Bałtycka17:302 min.
 
Politechnika17:313 min.
 
Miszewskiego17:335 min.
 
Jaśkowa Dolina17:357 min.
 
Klonowa17:368 min.
 
Galeria Bałtycka17:3810 min.
 
Wojska Polskiego17:4012 min.
 
Zamenhofa17:4113 min.
 
Zajezdnia17:4214 min.
 
Strzyża PKM17:4315 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy