Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil19:31
Zimna19:33
Lessowa19:34
Kaczeńce19:36
Sucharskiego19:38
Lenartowicza19:39
Przeróbka19:40
Głęboka19:42
Brama Żuławska19:44
Akademia Muzyczna19:46
Chmielna19:47
Żabi Kruk19:48
Okopowa19:50
Brama Wyżynna19:52
Dworzec Główny19:54
Brama Oliwska19:57
Chodowieckiego19:58
Uniwersytet Medyczny19:59
Traugutta
 
20:01
0 min.
 
Opera Bałtycka20:032 min.
 
Politechnika20:043 min.
 
Miszewskiego20:065 min.
 
Jaśkowa Dolina20:087 min.
 
Klonowa20:098 min.
 
Galeria Bałtycka20:1110 min.
 
Wojska Polskiego20:1312 min.
 
Zamenhofa20:1413 min.
 
Zajezdnia20:1514 min.
 
Strzyża PKM20:1615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy