Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil19:51
Zimna19:53
Lessowa19:54
Kaczeńce19:56
Sucharskiego19:58
Lenartowicza19:59
Przeróbka20:00
Głęboka20:02
Brama Żuławska20:04
Akademia Muzyczna20:06
Chmielna20:07
Żabi Kruk20:08
Okopowa20:10
Brama Wyżynna20:12
Dworzec Główny20:14
Brama Oliwska20:17
Chodowieckiego20:18
Uniwersytet Medyczny20:19
Traugutta
 
20:21
0 min.
 
Opera Bałtycka20:232 min.
 
Politechnika20:243 min.
 
Miszewskiego20:265 min.
 
Jaśkowa Dolina20:287 min.
 
Klonowa20:298 min.
 
Galeria Bałtycka20:3110 min.
 
Wojska Polskiego20:3312 min.
 
Zamenhofa20:3413 min.
 
Zajezdnia20:3514 min.
 
Strzyża PKM20:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy