Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil05:11
Zimna05:13
Lessowa05:14
Kaczeńce05:16
Sucharskiego05:18
Lenartowicza05:19
Przeróbka05:20
Głęboka05:22
Brama Żuławska05:24
Akademia Muzyczna05:26
Chmielna05:27
Żabi Kruk05:28
Okopowa05:30
Brama Wyżynna05:32
Dworzec Główny05:34
Brama Oliwska05:37
Chodowieckiego05:38
Uniwersytet Medyczny05:39
Traugutta
 
05:41
0 min.
 
Opera Bałtycka05:432 min.
 
Politechnika05:443 min.
 
Miszewskiego05:465 min.
 
Jaśkowa Dolina05:487 min.
 
Klonowa05:498 min.
 
Galeria Bałtycka05:5110 min.
 
Wojska Polskiego05:5312 min.
 
Zamenhofa05:5413 min.
 
Zajezdnia05:5514 min.
 
Strzyża PKM05:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy