Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil09:31
Zimna09:33
Lessowa09:34
Kaczeńce09:36
Sucharskiego09:38
Lenartowicza09:39
Przeróbka09:40
Głęboka09:42
Brama Żuławska09:44
Akademia Muzyczna09:46
Chmielna09:47
Żabi Kruk09:48
Okopowa09:50
Brama Wyżynna09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Oliwska09:57
Chodowieckiego09:58
Uniwersytet Medyczny09:59
Traugutta
 
10:01
0 min.
 
Opera Bałtycka10:032 min.
 
Politechnika10:043 min.
 
Miszewskiego10:065 min.
 
Jaśkowa Dolina10:087 min.
 
Klonowa10:098 min.
 
Galeria Bałtycka10:1110 min.
 
Wojska Polskiego10:1312 min.
 
Zamenhofa10:1413 min.
 
Zajezdnia10:1514 min.
 
Strzyża PKM10:1615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy