Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil11:11
Zimna11:13
Lessowa11:14
Kaczeńce11:16
Sucharskiego11:18
Lenartowicza11:19
Przeróbka11:20
Głęboka11:22
Brama Żuławska11:24
Akademia Muzyczna11:26
Chmielna11:27
Żabi Kruk11:28
Okopowa11:30
Brama Wyżynna11:32
Dworzec Główny11:34
Brama Oliwska11:37
Chodowieckiego11:38
Uniwersytet Medyczny11:39
Traugutta
 
11:41
0 min.
 
Opera Bałtycka11:432 min.
 
Politechnika11:443 min.
 
Miszewskiego11:465 min.
 
Jaśkowa Dolina11:487 min.
 
Klonowa11:498 min.
 
Galeria Bałtycka11:5110 min.
 
Wojska Polskiego11:5312 min.
 
Zamenhofa11:5413 min.
 
Zajezdnia11:5514 min.
 
Strzyża PKM11:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy