Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil11:51
Zimna11:53
Lessowa11:54
Kaczeńce11:56
Sucharskiego11:58
Lenartowicza11:59
Przeróbka12:00
Głęboka12:02
Brama Żuławska12:04
Akademia Muzyczna12:06
Chmielna12:07
Żabi Kruk12:08
Okopowa12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska12:17
Chodowieckiego12:18
Uniwersytet Medyczny12:19
Traugutta
 
12:21
0 min.
 
Opera Bałtycka12:232 min.
 
Politechnika12:243 min.
 
Miszewskiego12:265 min.
 
Jaśkowa Dolina12:287 min.
 
Klonowa12:298 min.
 
Galeria Bałtycka12:3110 min.
 
Wojska Polskiego12:3312 min.
 
Zamenhofa12:3413 min.
 
Zajezdnia12:3514 min.
 
Strzyża PKM12:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy