Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil17:51
Zimna17:53
Lessowa17:54
Kaczeńce17:56
Sucharskiego17:58
Lenartowicza17:59
Przeróbka18:00
Głęboka18:02
Brama Żuławska18:04
Akademia Muzyczna18:06
Chmielna18:07
Żabi Kruk18:08
Okopowa18:10
Brama Wyżynna18:12
Dworzec Główny18:14
Brama Oliwska18:17
Chodowieckiego18:18
Uniwersytet Medyczny18:19
Traugutta18:21
Opera Bałtycka
 
18:23
0 min.
 
Politechnika18:241 min.
 
Miszewskiego18:263 min.
 
Jaśkowa Dolina18:285 min.
 
Klonowa18:296 min.
 
Galeria Bałtycka18:318 min.
 
Wojska Polskiego18:3310 min.
 
Zamenhofa18:3411 min.
 
Zajezdnia18:3512 min.
 
Strzyża PKM18:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy