Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil19:11
Zimna19:13
Lessowa19:14
Kaczeńce19:16
Sucharskiego19:18
Lenartowicza19:19
Przeróbka19:20
Głęboka19:22
Brama Żuławska19:24
Akademia Muzyczna19:26
Chmielna19:27
Żabi Kruk19:28
Okopowa19:30
Brama Wyżynna19:32
Dworzec Główny19:34
Brama Oliwska19:37
Chodowieckiego19:38
Uniwersytet Medyczny19:39
Traugutta19:41
Opera Bałtycka
 
19:43
0 min.
 
Politechnika19:441 min.
 
Miszewskiego19:463 min.
 
Jaśkowa Dolina19:485 min.
 
Klonowa19:496 min.
 
Galeria Bałtycka19:518 min.
 
Wojska Polskiego19:5310 min.
 
Zamenhofa19:5411 min.
 
Zajezdnia19:5512 min.
 
Strzyża PKM19:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy