Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil07:18
Zimna07:20
Lessowa07:21
Kaczeńce07:23
Sucharskiego07:25
Lenartowicza07:26
Przeróbka07:27
Głęboka07:29
Brama Żuławska07:31
Akademia Muzyczna07:33
Chmielna07:34
Żabi Kruk07:35
Okopowa07:37
Brama Wyżynna07:39
Dworzec Główny07:41
Brama Oliwska07:44
Chodowieckiego07:45
Uniwersytet Medyczny07:46
Traugutta07:48
Opera Bałtycka
 
07:50
0 min.
 
Politechnika07:511 min.
 
Miszewskiego07:533 min.
 
Jaśkowa Dolina07:555 min.
 
Klonowa07:566 min.
 
Galeria Bałtycka07:588 min.
 
Wojska Polskiego08:0010 min.
 
Zamenhofa08:0111 min.
 
Zajezdnia08:0212 min.
 
Strzyża PKM08:0313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy