Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil13:51
Zimna13:53
Lessowa13:54
Kaczeńce13:56
Sucharskiego13:58
Lenartowicza13:59
Przeróbka14:00
Głęboka14:02
Brama Żuławska14:04
Akademia Muzyczna14:06
Chmielna14:07
Żabi Kruk14:08
Okopowa14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny14:14
Brama Oliwska14:17
Chodowieckiego14:18
Uniwersytet Medyczny14:19
Traugutta14:21
Opera Bałtycka
 
14:23
0 min.
 
Politechnika14:241 min.
 
Miszewskiego14:263 min.
 
Jaśkowa Dolina14:285 min.
 
Klonowa14:296 min.
 
Galeria Bałtycka14:318 min.
 
Wojska Polskiego14:3310 min.
 
Zamenhofa14:3411 min.
 
Zajezdnia14:3512 min.
 
Strzyża PKM14:3613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy