Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Stogi Pasanil16:11
Zimna16:13
Lessowa16:14
Kaczeńce16:16
Sucharskiego16:18
Lenartowicza16:19
Przeróbka16:20
Głęboka16:22
Brama Żuławska16:24
Akademia Muzyczna16:26
Chmielna16:27
Żabi Kruk16:28
Okopowa16:30
Brama Wyżynna16:32
Dworzec Główny16:34
Brama Oliwska16:37
Chodowieckiego16:38
Uniwersytet Medyczny16:39
Traugutta16:41
Opera Bałtycka
 
16:43
0 min.
 
Politechnika16:441 min.
 
Miszewskiego16:463 min.
 
Jaśkowa Dolina16:485 min.
 
Klonowa16:496 min.
 
Galeria Bałtycka16:518 min.
 
Wojska Polskiego16:5310 min.
 
Zamenhofa16:5411 min.
 
Zajezdnia16:5512 min.
 
Strzyża PKM16:5613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy