Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil20:31
Zimna20:33
Lessowa20:34
Kaczeńce20:36
Sucharskiego20:38
Lenartowicza20:39
Przeróbka20:40
Głęboka20:42
Brama Żuławska20:44
Akademia Muzyczna20:46
Chmielna20:47
Żabi Kruk20:48
Okopowa20:50
Brama Wyżynna20:52
Dworzec Główny20:54
Brama Oliwska20:57
Chodowieckiego20:58
Uniwersytet Medyczny20:59
Traugutta21:01
Opera Bałtycka
 
21:03
0 min.
 
Politechnika21:041 min.
 
Miszewskiego21:063 min.
 
Jaśkowa Dolina21:085 min.
 
Klonowa21:096 min.
 
Galeria Bałtycka21:118 min.
 
Wojska Polskiego21:1310 min.
 
Zamenhofa21:1411 min.
 
Zajezdnia21:1512 min.
 
Strzyża PKM21:1613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy