Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil21:41
Zimna21:43
Lessowa21:44
Kaczeńce21:46
Sucharskiego21:48
Lenartowicza21:49
Przeróbka21:50
Głęboka21:52
Brama Żuławska21:54
Akademia Muzyczna21:56
Chmielna21:57
Żabi Kruk21:58
Okopowa22:00
Brama Wyżynna22:02
Dworzec Główny22:04
Brama Oliwska22:07
Chodowieckiego22:08
Uniwersytet Medyczny22:09
Traugutta22:11
Opera Bałtycka
 
22:13
0 min.
 
Politechnika22:141 min.
 
Miszewskiego22:163 min.
 
Jaśkowa Dolina22:185 min.
 
Klonowa22:196 min.
 
Galeria Bałtycka22:218 min.
 
Wojska Polskiego22:2310 min.
 
Zamenhofa22:2411 min.
 
Zajezdnia22:2512 min.
 
Strzyża PKM22:2613 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy