Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil06:38
Zimna06:40
Lessowa06:41
Kaczeńce06:43
Sucharskiego06:45
Lenartowicza06:46
Przeróbka06:47
Głęboka06:49
Brama Żuławska06:51
Akademia Muzyczna06:53
Chmielna06:54
Żabi Kruk06:55
Okopowa06:57
Brama Wyżynna06:59
Dworzec Główny07:01
Brama Oliwska07:04
Chodowieckiego07:05
Uniwersytet Medyczny07:06
Traugutta07:08
Opera Bałtycka
 
07:10
0 min.
 
Politechnika07:111 min.
 
Miszewskiego07:133 min.
 
Jaśkowa Dolina07:155 min.
 
Klonowa07:166 min.
 
Galeria Bałtycka07:188 min.
 
Wojska Polskiego07:2010 min.
 
Zamenhofa07:2111 min.
 
Zajezdnia07:2212 min.
 
Strzyża PKM07:2313 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy