Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil13:11
Zimna13:13
Lessowa13:14
Kaczeńce13:16
Sucharskiego13:18
Lenartowicza13:19
Przeróbka13:20
Głęboka
 
13:22
0 min.
 
Brama Żuławska13:242 min.
 
Akademia Muzyczna13:264 min.
 
Chmielna13:275 min.
 
Żabi Kruk13:286 min.
 
Okopowa13:308 min.
 
Brama Wyżynna13:3210 min.
 
Dworzec Główny13:3412 min.
 
Brama Oliwska13:3715 min.
 
Chodowieckiego13:3816 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3917 min.
 
Traugutta13:4119 min.
 
Opera Bałtycka13:4321 min.
 
Politechnika13:4422 min.
 
Miszewskiego13:4624 min.
 
Jaśkowa Dolina13:4826 min.
 
Klonowa13:4927 min.
 
Galeria Bałtycka13:5129 min.
 
Wojska Polskiego13:5331 min.
 
Zamenhofa13:5432 min.
 
Zajezdnia13:5533 min.
 
Strzyża PKM13:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy