Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil13:51
Zimna13:53
Lessowa13:54
Kaczeńce13:56
Sucharskiego13:58
Lenartowicza13:59
Przeróbka14:00
Głęboka
 
14:02
0 min.
 
Brama Żuławska14:042 min.
 
Akademia Muzyczna14:064 min.
 
Chmielna14:075 min.
 
Żabi Kruk14:086 min.
 
Okopowa14:108 min.
 
Brama Wyżynna14:1210 min.
 
Dworzec Główny14:1412 min.
 
Brama Oliwska14:1715 min.
 
Chodowieckiego14:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:1917 min.
 
Traugutta14:2119 min.
 
Opera Bałtycka14:2321 min.
 
Politechnika14:2422 min.
 
Miszewskiego14:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina14:2826 min.
 
Klonowa14:2927 min.
 
Galeria Bałtycka14:3129 min.
 
Wojska Polskiego14:3331 min.
 
Zamenhofa14:3432 min.
 
Zajezdnia14:3533 min.
 
Strzyża PKM14:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy