Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Stogi Pasanil14:31
Zimna14:33
Lessowa14:34
Kaczeńce14:36
Sucharskiego14:38
Lenartowicza14:39
Przeróbka14:40
Głęboka
 
14:42
0 min.
 
Brama Żuławska14:442 min.
 
Akademia Muzyczna14:464 min.
 
Chmielna14:475 min.
 
Żabi Kruk14:486 min.
 
Okopowa14:508 min.
 
Brama Wyżynna14:5210 min.
 
Dworzec Główny14:5412 min.
 
Brama Oliwska14:5715 min.
 
Chodowieckiego14:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:5917 min.
 
Traugutta15:0119 min.
 
Opera Bałtycka15:0321 min.
 
Politechnika15:0422 min.
 
Miszewskiego15:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0826 min.
 
Klonowa15:0927 min.
 
Galeria Bałtycka15:1129 min.
 
Wojska Polskiego15:1331 min.
 
Zamenhofa15:1432 min.
 
Zajezdnia15:1533 min.
 
Strzyża PKM15:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy