Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Stogi Pasanil15:31
Zimna15:33
Lessowa15:34
Kaczeńce15:36
Sucharskiego15:38
Lenartowicza15:39
Przeróbka15:40
Głęboka
 
15:42
0 min.
 
Brama Żuławska15:442 min.
 
Akademia Muzyczna15:464 min.
 
Chmielna15:475 min.
 
Żabi Kruk15:486 min.
 
Okopowa15:508 min.
 
Brama Wyżynna15:5210 min.
 
Dworzec Główny15:5412 min.
 
Brama Oliwska15:5715 min.
 
Chodowieckiego15:5816 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:5917 min.
 
Traugutta16:0119 min.
 
Opera Bałtycka16:0321 min.
 
Politechnika16:0422 min.
 
Miszewskiego16:0624 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0826 min.
 
Klonowa16:0927 min.
 
Galeria Bałtycka16:1129 min.
 
Wojska Polskiego16:1331 min.
 
Zamenhofa16:1432 min.
 
Zajezdnia16:1533 min.
 
Strzyża PKM16:1634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy