Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Stogi Pasanil07:08
Zimna07:10
Lessowa07:11
Kaczeńce07:13
Sucharskiego07:15
Lenartowicza07:16
Przeróbka07:17
Głęboka
 
07:19
0 min.
 
Brama Żuławska07:212 min.
 
Akademia Muzyczna07:234 min.
 
Chmielna07:245 min.
 
Żabi Kruk07:256 min.
 
Okopowa07:278 min.
 
Brama Wyżynna07:2910 min.
 
Dworzec Główny07:3112 min.
 
Brama Oliwska07:3415 min.
 
Chodowieckiego07:3516 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3617 min.
 
Traugutta07:3819 min.
 
Opera Bałtycka07:4021 min.
 
Politechnika07:4122 min.
 
Miszewskiego07:4324 min.
 
Jaśkowa Dolina07:4526 min.
 
Klonowa07:4627 min.
 
Galeria Bałtycka07:4829 min.
 
Wojska Polskiego07:5031 min.
 
Zamenhofa07:5132 min.
 
Zajezdnia07:5233 min.
 
Strzyża PKM07:5334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy