Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Stogi Pasanil16:51
Zimna16:53
Lessowa16:54
Kaczeńce16:56
Sucharskiego16:58
Lenartowicza16:59
Przeróbka17:00
Głęboka
 
17:02
0 min.
 
Brama Żuławska17:042 min.
 
Akademia Muzyczna17:064 min.
 
Chmielna17:075 min.
 
Żabi Kruk17:086 min.
 
Okopowa17:108 min.
 
Brama Wyżynna17:1210 min.
 
Dworzec Główny17:1412 min.
 
Brama Oliwska17:1715 min.
 
Chodowieckiego17:1816 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:1917 min.
 
Traugutta17:2119 min.
 
Opera Bałtycka17:2321 min.
 
Politechnika17:2422 min.
 
Miszewskiego17:2624 min.
 
Jaśkowa Dolina17:2826 min.
 
Klonowa17:2927 min.
 
Galeria Bałtycka17:3129 min.
 
Wojska Polskiego17:3331 min.
 
Zamenhofa17:3432 min.
 
Zajezdnia17:3533 min.
 
Strzyża PKM17:3634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy